Гусятинський коледж ТНТУ | Офіційний сайт

 
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • dark color
  • red color

 

 

Освіта

7 спеціальностей Можливість отримання одночасно двох освіт. Курсова підготовка. Навчання в сучасних лабораторіях. Огляд тут..

 

 

Вища освіта

Продовження навчання з ІІІ курсу у вищих навчальних закладах, таких як ТНТУ чи НТУ.
Докладніше..

 

 

Працевлаштування

Домашня
Засідання обласного методоб’єднання викладачів географії ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільщини PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
(15 голосів)
Авт. Оленюк І.В.   
08.11.2016 р.

24 жовтня 2016 р. у Гусятинському коледжі ТНТУ ім. І.Пулюя відбулось засідання обласного методоб’єднання викладачів географії ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області на тему: «Туристичні подорожі як важливий чинник географічної освіти та національно-патріотичного виховання молоді».

«Ці гори — один з найкрасивіших витворів природи, і нічого подібного ви не знайдете ніде в Європі, навіть, можливо, у всьому світі…» — такі слова відомого українського геолога, академіка Павла Аполлоновича Тутковського стали епіграфом до віртуальної подорожі Медоборами.

Відкрила засідання методист коледжу, к.ф.-м.н. Л.В. Стельмащук, яка  розповіла про сьогодення навчального закладу, нові перспективи підготовки молодших спеціалістів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр», зупинилась на роботі з обдарованою молоддю.

Цікаву та змістовну екскурсію музеєм коледжу провела І.В.Оленюк,заступник директора з виховної роботи, к.п.н, доцент.

Презентацію найоригінальнішого туристичного маршруту Тернопілля «Незабутня подорож українським кораловим рифом або Медобори запрошують» зробив М.А.Ковальчук, викладач-методист циклової комісії загальноосвітніх дисциплін.

У своїй доповіді до презентації Михайло Андрійович розповів про задум створення такого маршруту, адже сам є уродженцем с. Раштівці, що у самих Медоборах, неподалік Пущі Відлюдника та гори Богит. Із дитинства мандрував цими дивовижними горами і постійно щось для себе відкривав. Здобувши освіту географа і працюючи вчителем географії почав практично реалізовувати туристичний потенціал цього регіону.

Автор маршруту зупинився на семи причинах, щоб побувати в прекрасному куточку нашої області.

Михайло Андрійович, крім світлин, зроблених під час маршруту, використовував відеоматеріали, карту Тернопілля, буклети про туристичні пам’ятки нашого регіону.

У своїх виступах учасники методоб’єднання (до нас завітали гості із 15 ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області) відзначили високу підготовку такого екскурсійного маршруту і велике його значення для молоді, адже це дає змогу на власні очі побачити всі дивовижні місця нашої прекрасної України. А туристичні подорожі як важливий чинник географічної освіти та національно-патріотичного виховання молоді рекомендовано використовувати у педагогічній діяльності кожному викладачеві.

Пішохідна екскурсія селищем Гусятин (костел св. Антонія – пам’ятник Северину Наливайку – церква св. Онуфрія – синагога – в’їзна арка біля р. Збруч – джерело мінеральної води «Новозбручанська»), яку провів для учасників  методоб’єднання М.А.Ковальчук, ще раз довела, що пізнання нового — це надзвичайно цікаво, а для викладачів географії, — це ще одна можливість використати краєзнавчий матеріал для навчання та виховання студентів.

Сучасні обставини, в яких опинилась Україна, зумовили гостру потребу в людях, які мають стійкі патріотичні переконання та уміють відстоювати їх у реальних умовах. Саме такі види роботи, на нашу думку, сприяють виробленню у молоді духовних, моральних цінностей, підтримують її становлення як громадянина та патріота.

 
< Попередня   Наступна >

Опитування

Якби повернути час назад, чи поступали б Ви у наш Коледж?
 

КУРСИ 2016

До уваги вступників

Починаючи з 5 березня 2016 року розпочнуть роботу ПІДГОТОВЧІ КУРСИ з

МАТЕМАТИКИ
ТА
УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

слухачі працюватимуть з тестовою програмою вступного іспиту до коледжу

Телефон для довідок:

2-18-38
(097) 859-18-01
(099) 205-48-20

Висновки експертної комісії МОНУ про підсумки акредитаційної експертизи:

5.05010301

5.03060101

Наші здобутки 

Розклад 2016-2017

Оновлено 26.02.2017

1 курс 

2 курс 

3 курс 

4 курс 

Навчання починається з 12 січня по знаменнику.

Графіки чергування 2017

Оновлено 02.02.2017

Коледж

Гуртожиток

Архіви

Новини за 2007

Хто он-лайн

Зараз на сайті: 1 гість

Погода

Погода в Україні


www.guscollege.com
Гусятинський коледж ТНТУ | Офіційний сайт