7 спеціальностей Можливість отримання одночасно двох освіт. Курсова підготовка. Навчання в сучасних лабораторіях. Огляд тут..

Продовження навчання з ІІІ курсу у вищих навчальних закладах, таких як ТНТУ чи НТУ.
Докладніше..

Працевлаштування

Домашня
Загальноколеджівські спортивні змагання PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
(2 голосів)
Авт. Шовдра І.Р.
03.11.2016 р.

З 12 по 20 жовтня 2016 р. проходила першість коледжу з волейболу. У змаганнях взяли участь 14 команд та 112 учасників.

І-е місце посіла збірна команда групи  П-42 (куратор Саска Г.В.): Руснак Віктор, Піхуник Назар, Жеребецький Ігор, Луцик Петро, Слободян Олександр, Ковальковський Юра, Стус Михайло, Осідак Андрій;

ІІ-е місце посіла команда групи А-32 (куратор Новінчук С.М.):  Кримський Олександр, Білич Максим, Мацедонський Павло, Маркушевський Ігор, П’яла Василь, Лісньовський Юра, Навроцький Денис;

ІІІ-е місце посіла команда групи П-31 (куратор Стельмащук Л.В.): Сиротюк Іван, Кузь Сергій, Лучка Віталій, Шинкар Андрій, Кушнір Вадим, Колісник.

18 жовтня 2016 р. на міському стадіоні проводилася першість коледжу з легкоатлетичного кросу.

У змаганнях взяли участь 30 учасників, які змагалися на дистанціях 1000, 2000 метрів для юнаків, 1000 м. для дівчат.

На дистанції 1000 м. (юнаки):

І-е місце посів студент групи А-32 Петрик Андрій з результатом 3 хвилини 10 секунд;

ІІ-е місце посів студент групи А-21 Ковальчук Віталій з результатом 3 хвилини 19 секунд;

ІІІ-е  місце посів студент групи 12 Сидорук Віталій з результатом 3 хвилини 26 секунд.

На дистанції 1000 м. (дівчата):

І-е місце посіла студентка групи Б-21 Жолобницька Наталія з результатом 3 хвилини 51 секунда;

ІІ-е  місце посіла студентка групи 11 Савчук Катерина з результатом 4 хвилини;

ІІІ-е місце посіла студентка групи Т-31 Гітель Діана з результатом 4 хвилини 26 секунд.

На дистанції 2000 м. (юнаки):

І-е місце посів студент групи А-21 Іванник Олег з результатом 7 хвилин 3 секунди;

ІІ-е місце посів студент групи А-32 Петрик Андрій з результатом 7 хвилин 18 секунд;

ІІІ-е місце посів студент групи А-31 Польовий Іван з результатом 7 хвилин 24 секунди.

20 жовтня в спортивному залі коледжу проводилася відкрита першість коледжу з настільного тенісу серед юнаків та серед дівчат, у змаганнях взяли участь 40 учасників.

І-е місце серед юнаків посів студент групи П-41 Ковальковський Юрій, ІІ-е місце посів студент групи П-41,Слободян Олександр, ІІІ-е місце посів студент групи О-31 Лукасевич Тарас.

І-е місце серед дівчат посіла студентка групи Д-21 Гримлюк Вікторія, ІІ-е місце посіла студентка групи Т-41 Чулик Анастасія, ІІІ-е місце посіла студентка групи Д-21 Онишко Лілія.