Гусятинський коледж ТНТУ | Офіційний сайт

 
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • dark color
  • red color
Домашня arrow Новини
І місце з легкоатлетичного кросу Надрукувати Надіслати електронною поштою
(4 голосів)
Авт. Шовдра І.Р.   
22.04.2017 р.

12 квітня 2017 року в місті Тернопіль відбулися обласні студентські ігри з легкоатлетичного кросу між навчальними закладами І-ІІ рівня  акредитації.

Детальніше...
 
Переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Надрукувати Надіслати електронною поштою
(7 голосів)
Авт. Оляніна Н.В.   
21.04.2017 р.

11 лютого 2017 року в приміщенні Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбувся ІІ тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (захист науково-дослідницьких робіт).

Детальніше...
 
Беззаперечна перемога Надрукувати Надіслати електронною поштою
(5 голосів)
Авт. Невінська Н.В.   
19.04.2017 р.

4 квітня 2017 р. на базі Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського було проведено обласний етап Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області. В олімпіаді взяли участь 17 студентів.

Детальніше...
 
25 чудес України Надрукувати Надіслати електронною поштою
(7 голосів)
Авт. Стельмащук Л.В.   
14.04.2017 р.

…Багата і неповторна наша земля — Україна. Чимало є на ній і природних , і рукотворних об’єктів, які варто відвідати, ними варто насолодитися, залишаючи в пам’яті той неповторний дух чарівності, притаманний особливим місцям. Вони ні на що не схожі, такі різні між собою і такі прекрасні. Зрозуміло, що кожна нація, кожна область, район, невеличке селище чи село, врешті-решт, кожна людина може доповнити ці Чудеса своїм переліком. Отож, на честь 25-річчя нашої держави коротко представимо 25 чудес України…

Детальніше...
 
Українські символи і традиції Надрукувати Надіслати електронною поштою
(1 голос)
Авт. Гайдук М.І.   
13.04.2017 р.

Цій темі була присвячена відкрита виховна година в групі Д-31, проведена 21 березня цього року куратором Гайдук М. І. Вона виступила зі вступним словом, де відзначила, шо тема виховної години не старіє і завжди хвилює, бо зачіпає найпотаємніші струни серця, пов’язана з найріднішим та наймилішим для кожної людини. Учасники дійства були вдягнені у вишиванки і щиро розповідали про свою любов до України, українські символи і традиції, їх походження і застосування. Студенти разом з гостями урочисто виконали гімн України, а також згадали знамениті «Пісню про рушник», «Два кольори». 

Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 105 з 469

Висновки експертної комісії МОНУ про підсумки акредитаційної експертизи:

5.05010301

5.03060101

Архіви

Новини за 2007

Погода

Погода в Україні


www.guscollege.com
Гусятинський коледж ТНТУ | Офіційний сайт